Friday, 16 June 2017

o volbách které budou za 4 měsíce

- ani to memusím psát, protože to není ničím zajímavé, ale socani se stali nevolitelní v momentě tzv. Prohlášení čtyř, ze října min.roku, kdy ze sebe udělali reálně komouše, zásluhou soudruhů Hamáčka, Štěcha, Zemana, Sobotky, (Zaorálka).
Za tu nehoráznou servilnost zaslouží nést ostudu sami, mimo politiku.

- v minulých volbách jsem volil lidovce, bylo to v době, kdy reprezentovali konzervativní sílu a podařilo se jim tehdy eliminovat čunka. dnes je čunek u lidovců zpátky a v předsednické funkci vyrostl Bělobrádek, člověk, kterýmu přeju štěstí v soukromým životě, ale ne ve veřejný funkci.
lidovce volit nebudu.

- líbí se mi jak sdělovací prostředky pracují na vylepšení dojmu tzv. pravicových stran (ODS, TOP09), tím že jim v průzkumech vylepšujou volební odhady. já se k nim vyjadřovat nechci, poněvač je mi těžko říct, jestli je jejich 'opoziční' chování víc legrační než zoufalé nebo naopak.
ustálilo se mi klišé, podle kterýho je nazývám 'pravicovými soudruhy' (protože by chtěli všechno zadarmo) a mám tendenci lidi z TOP vidět jako hnědokošiláče, při mlhavé paměti protiústavních excesů z dob ministra práce Drábka, min.fin Kalouska a spol.

- pak je tu samozřejmě ANO Andreje Babiše, aneb kozel zahradníkem, kterého taky komentovat nemíním

zkratkou do finále: už jsem se rozhodl, koho budu volit v příštích volbách, ale nenapíšu to sem..
PS: koho to zajímá, tomu to klidně řeknu

No comments:

Post a Comment